Adresse

20/05
21/05
Baron Emmanuel DEL MARMOL
rue Sonkeu, 16
4633
MELEN

  • IMG_0038
  • IMG_0042
  • SAM_0060
  • SAM_0061
  • SAM_0062
  • SAM_0331
  • SAM_0335
  • SAM_0337
  • SAM_0348
  • SAM_0354

Gelegen op het plateau van Herve, bloot gesteld aan wind en kou, op een terrein met vuursteen en klei, nam de tuin van 1ha de plaats in van een oude perenboomgaard.
Totaal ongedwongen, en met bogen getekend als een vrouwen beeld, werd het ontworpen in fasen, zonder tuinarchitect.Gemengde borders met vaste planten openen op mooie perspectieven. 
Door openingen en vergezichten, nodigt hij u uit om te wandelen en de grote verscheidenheid aan narcissen,Rhododendron, Azalea, rozen,Hydrangea, Acer, Salix, Viburnum, Cornus (waarvan 1‘Florida’) en Helleborus te ontdekken.

Autoweg E40, uitrit 37.Richting Herve nemen. Onder de autoweg door op de N3. Na 800m, links inslaan na de Cirtroën garage, in de rue Sonkeu. Aan de Ravelbrug de rechtse aftakking van de « Y » nemen. Dit is een straat zonder uitgang.

Informaties

Alle tuinen zijn geopend van 10 tot 18 uur.

  • De toegang in iedere tuin bedraagt 4 €

  • Gratis voor kinderen jonger dan 12 jaar.

De route wordt gemarkeerd door panelen vanaf de hoofdwegen

In iedere tuin:

  • Informatie over de VZW “Enfants d’un même Père”

  • Verkoop van steunders

     

Op de beschrijving van de tuin vindt U eventueel

  • De toegang voor personen met beperkte mobieliteit (PBM)

  • Kleine restauratie

  • Dranken

  • Verkoop van planten, ambachtelijke voorwerpen

 

In deze tuin

Ga naar boven